Можете да ги додадете и следниве додатоци во количката

Cort Earth-100 (Natural)

  • Cort Earth-100 (Natural)
CHF 359.00
UVP: CHF 390.00
На пример:

Квантитет:
Earth-100 natural
Прикажаната слика не е точна (погрешна боја)
Производот не е квалификуван за „30-ден-враќање“
Product Rating5.0 надвор од 5 | 1 преглед |   Напишете преглед
Оваа страница содржи описи автоматски преведени од страна на услуга за превод. 

Својства

Scale 25.3 "Body Style Dreadnought Body Mahogany Body Depth 100 x 125mm solid spruce top mahogany neck, rosewood fingerboard Upper Saddle 43mm

Прегледи (1)

Општ прегледProduct Rating
Operation:  Product Rating
Features:  Product Rating
Sound:  Product Rating
Product Rating
1 клиент
Product Rating
никој
Product Rating
никој
Product Rating
никој
Product Rating
никој
Општ прегледProduct Rating
Operation:  Product Rating
Features:  Product Rating
Sound:  Product Rating
Western akkustisch
gute Gitarre, schön verarbeitet und voller satter Sound, für den Preis sehr empfehlenswert
Додатоци и сродни производи
MusiX Giebenach
MusiX AG
Sägeweg 15
4304 Giebenach BL
giebenach@musix.ch
Тел: 061 813 11 77
Мо: Само пикап 10h-12h + 13:30-17:30
Ту-Ор: 10h-12h + 13:30-18h
Са: 10h-16h

Повеќе информации ...блиски
Квантитет:-+
Зошто MusiX?
  • Бесплатна достава во Швајцарија од CHF 50.-
  • Гаранција за враќање на парите од 30 дена
  • 3-годишна гаранција * во CH *
  • Личен совет
  • 25.000 производи на залиха
  • Испорака против фактура
  • Дневни испораки
Вашите поставки
База на попусти: 1. ПретходнаMusiX цена, 2. Препорачана цена за список
MusiX chatИмате прашање?

Ве молиме најавете се или внесете ја вашата е-пошта и притиснете "Поднеси"

Ви благодарам!
MusiX chat