Можете да ги додадете и следниве додатоци во количката

Hohner CX 12 (schwarz, F-Dur)

  • Hohner CX 12 (schwarz, F-Dur)
CHF 178.00
UVP: CHF 233.00
На пример:

Квантитет:
Chromatic Harmonica
Производот не е квалификуван за „30-ден-враќање“
Product Rating5.0 надвор од 5 | 1 преглед |   Напишете преглед
Оваа страница содржи описи автоматски преведени од страна на сервис за превод. 

Опис

The ergonomic lines of the CX-12 provides an easy and smooth game. Its modern design is also extremely servicefeundlich.

Својства

Reeds: 48 Reed Plate: Brass; 1.05 mm Comb: Plastic Length in cm: about 16.8

Прегледи (1)

Општ прегледProduct Rating
Operation:  Product Rating
Features:  Product Rating
Sound:  Product Rating
Product Rating
1 клиент
Product Rating
никој
Product Rating
никој
Product Rating
никој
Product Rating
никој
Општ прегледProduct Rating
Operation:  Product Rating
Features:  Product Rating
Sound:  Product Rating
Mundharmonika Hohner CX 12 F-Dur
Am Dienstag Morgen bestellt und am Mittwoch Morgen bereits mit der Post angeliefert. Das ist Top Service
Додатоци и сродни производи
MusiX Giebenach
MusiX AG
Sägeweg 15
4304 Giebenach BL
giebenach@musix.ch
Тел: 061 813 11 77
Мо: Само превземање 10h-12h + 13:30-17:30
Ту-Фр: 10h-12h + 13:30-18h
Са: 10h-16h

Повеќе информации ...затвори
Квантитет:-+
Зошто MusiX?
  • Бесплатна достава во Швајцарија од CHF 50.-
  • Гаранција за враќање на парите од 30 дена
  • 3-годишна гаранција * во CH *
  • Личен совет
  • 25.000 производи на залиха
  • Испорака против фактура
  • Дневни испораки
Вашите поставки
База на попусти: 1. Претходна MusiX цена, 2. Препорачана цена за список